Odzyskiwanie danych komu można zaufać takie zlecenie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzenia Android

Odzyskiwanie danych Android to proces odzyskiwania usuniętych plików z urządzenia. Po usunięciu pliku telefon traktuje to miejsce jako puste i traktuje je jako „brakujące”. Oznacza to, że przestrzeń ta może zostać nadpisana nowymi plikami. Usunięte pliki są uważane za „utracone”, ponieważ telefony z systemem Android nie mają kosza. Za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android można przywrócić te pliki i odzyskać wszystkie utracone dane.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Możesz użyć Free Android Data Recovery, aby przywrócić utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Może pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, dokumentów, baz danych, a nawet wiadomości e-mail. Oprogramowanie działa na różnych modelach Androida, w tym smartfonach, tabletach, pudełkach telewizyjnych i telewizorach. Aby go użyć, podłącz urządzenie z Androidem do komputera i włącz debugowanie USB.

Odzyskiwanie danych z systemu Android nie jest trudne, o ile masz komputer. Oprogramowanie jest bardzo bezpieczne i nie zawiera żadnych wirusów ani dołączonych wtyczek. Nie wykradnie również żadnych informacji osobistych od Ciebie. Nie usunie żadnych plików systemowych i nie nadpisze twoich plików. Nie może jednak pomóc w odzyskaniu danych z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android.

Konieczne jest wybranie odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania systemu Android, w zależności od potrzeb. Powinieneś wybrać oprogramowanie, które odzyskuje wszystkie rodzaje plików i jest kompatybilne z urządzeniem z systemem Android. Możesz także wybrać taki, który jest przyjazny dla użytkownika. Niektóre odzyskują pliki szybciej niż inne, podczas gdy inne są wystarczająco złożone, aby obsłużyć bardziej skomplikowane dane.

Istnieje kilka darmowych programów do odzyskiwania danych z systemu Android, które pozwalają odzyskać utracone dane. MobiKin Doctor może przywrócić usunięte pliki i utworzyć kopię zapasową istniejących plików z urządzenia z systemem Android na komputerze. Może również pochwalić się 95% wskaźnikiem sukcesu w odzyskiwaniu plików. Innym popularnym programem do odzyskiwania danych jest MobiSaver, który może skanować pamięć urządzenia z systemem Android. Jego funkcje obejmują możliwość filtrowania wyników wyszukiwania i podgląd elementów możliwych do odzyskania.

Inną ważną cechą darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych Android jest to, że może odzyskać pliki, które zostały ręcznie usunięte. System przechowywania Androida oznacza te pliki jako „puste” i „brakujące”, dopóki nie zostaną nadpisane przez nowe pliki. To jest dobry pomysł, aby mieć to oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu z systemem Android przed usunięciem jakichkolwiek danych. Zapewni to, że można odzyskać utracone dane bez konieczności posiadania wiedzy technicznej lub stopnia inżyniera.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida może być przydatne, gdy twoje urządzenie z systemem Android staje się uszkodzone lub uszkodzone. Do uruchomienia wymaga jedynie kabla USB i komputera. Obsługuje również wiele formatów plików. Oprócz przywracania usuniętych plików, możesz nawet wykonać kopię zapasową danych Androida za pomocą tego oprogramowania. Możesz nawet odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z urządzenia z systemem Android.

AirMore to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które oferuje wiele funkcji i odzyskuje dużą liczbę typów plików. Obejmuje większość typowych scenariuszy utraty danych. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia odzyskiwanie utraconych danych. Obsługuje również przesyłanie odzyskanych plików przez FTP. Oprócz tego, że jest darmowy, AirMore jest bezpieczny w użyciu i nie zakłóca działania Twoich plików.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje prawie każdy system operacyjny Android. Działa również na systemie operacyjnym Windows. Charakteryzuje się w 100% czystym procesem odzyskiwania i zapewnia bezpieczne środki ochrony danych. Posiada również opcje podglądu, aby pomóc Ci określić, czy dane, których szukasz, są możliwe do odzyskania.

Chociaż EaseUS MobiSaver nie jest substytutem profesjonalnego narzędzia do odzyskiwania danych, wykonuje dobrą robotę przywracając utracone dane. Może przywrócić wszystkie rodzaje plików, od plików multimedialnych po kontakty i SMS-y. Posiada również potężny silnik kopii zapasowych, który pomaga odzyskać utracone dane z telefonu.

Kolejną świetną rzeczą w EaseUS MobiSaver jest jego kompatybilność z wieloma popularnymi markami Androida. To oprogramowanie pozwala odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty, dzienniki połączeń i wiele innych. Może nawet odzyskać pamięć podręczną systemu. Niezależnie od tego, czy Twój telefon został przypadkowo usunięty, uległ awarii, czy został zainfekowany wirusem, EaseUS MobiSaver może odzyskać Twoje pliki.

EaseUS MobiSaver to najskuteczniejsze narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android dla użytkowników domowych. Może odzyskać usunięte pliki z karty SD i jest łatwy w użyciu. Po pobraniu EaseUS MobiSaver, podłącz go do komputera i przejdź do procesu odzyskiwania. Po wybraniu plików i folderów, które chcesz odzyskać, EaseUS MobiSaver może łatwo przywrócić usunięte pliki.

EaseUS MobiSaver zapewnia trzy opcje odzyskiwania danych: odzyskiwanie z kopii zapasowej iTunes lub iCloud, odzyskiwanie wiadomości KIK oraz danych z pamięci zewnętrznej. Posiada również dożywotnie wsparcie techniczne. Odzyskuje usunięte pliki zarówno z urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

To narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android. Bezpłatny pakiet próbny obsługuje odzyskiwanie jednego pliku w tym samym czasie, a wersja pro umożliwia nieograniczone odzyskiwanie plików i pomoc techniczną. Po pobraniu rozszerzenia pliku, podłącz telefon z systemem Android do komputera i rozpocznij proces odzyskiwania.

EaseUS MobiSaver to dobre narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android, ale ma pewne niedociągnięcia. Może być nieco powolny, a jego plany cenowe nie są zbyt tanie. Zamiast tego iMyFone D-back dla iOS/Android jest lepszą opcją. Jego łatwy w użyciu interfejs pomoże Ci odzyskać ważne pliki w ciągu kilku minut. Ma również wysoki wskaźnik sukcesu, dzięki czemu jest to świetny wybór dla użytkowników Androida.

FonePaw

Oprogramowanie może odzyskać utracone pliki z telefonów i tabletów z systemem Android. Może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej, karty SIM i nośników. Może również odzyskać usunięte kontakty, wiadomości tekstowe i historię telefonu. Posiada zaawansowane algorytmy do odzyskiwania usuniętych plików od różnych producentów. Może odzyskać kontakty w formatach CSV, HTML i VCF.

FonePaw to doskonały program do odzyskiwania usuniętych lub niedostępnych danych. Przeznaczony jest do odzyskiwania zarówno małych jak i dużych plików. Można go pobrać i używać za darmo, a współpracuje z wieloma różnymi typami urządzeń. Posiada również opcję podglądu odzyskanych danych przed zapłaceniem. To oprogramowanie jest dostępne zarówno dla platform Windows, jak i Mac i działa na maksymalnie sześciu urządzeniach.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android FonePaw działa na telefonach i tabletach z systemami operacyjnymi od 2.3 do 9.0. Może nawet odzyskać utracone lub usunięte dane z niereagujących urządzeń. Ponadto posiada zaawansowaną opcję podglądu, aby sprawdzić, czy nie ma brakujących lub usuniętych danych przed zapłaceniem za nie.

Użytkownicy wysoko ocenili FonePaw, ale ma on pewne wady. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych, aby go używać. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs jest łatwy do zrozumienia, a proces pobierania i instalacji jest szybki i bezbolesny. Ponadto oferuje obiekt wyjścia z trybu pobierania, jeśli nie jest to konieczne. Obsługuje również dwa tryby odzyskiwania utraconych danych.

FonePaw android data recovery jest skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych plików i tekstu z urządzeń z systemem Android. Może również przywrócić usunięte wiadomości i kontakty. Ponadto jest w stanie odzyskać usunięte załączniki WhatsApp i dzienniki połączeń. Obsługuje również urządzenia Samsung i może tworzyć kopie zapasowe danych Androida. Istnieją również dwie bezpłatne wersje próbne dostępne do pobrania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]